HARDCOROWY DOCKER

Takiego produktu, związanego z Dockerem nie było jeszcze na rynku. Po wykupieniu naszego kursu, macie pełne prawo do konsultacji z Krzysztofem poprzez jeden z naszych kanałów. Dodatkowo jesteśmy tak pewni naszego kursu, że jeśli coś się Wam nie spodoba, to do 7 dni zwracamy pieniądze.

Takiego produktu nie było jeszcze na rynku. Specjalista od edukacji przyszłych devopsów oraz specjalistów do spraw cyberbezpieczeństwa, Krzysztof Godzisz, stworzył niesamowity kurs dockera, który od zera przeprowadzi Cie przez cały ten system. Jeśli potrzebujesz prywatnych konsultacji z Dockera, możesz je zamówić już dzisiaj.

Krzysztof Godzisz zajmuje się cyberbezpieczeństwem oraz serwerami od 2010 roku. Od 2021 jest badaczem, którego artykuły publikujemy na naszym blogu. Pomimo codziennej pracy w zupełnie innej dziedzinie i wykonywaniu obowiązków domowych co dzień w wieczór, od kilkunastu lat poszerza wiedzę w tym zakresie. W związku z ogromnym zamiłowaniem do hakingu stworzył stronę noishacking.pl na której dzieli się poznaną wiedzą. Na nasze zlecenie opracował niesamowity kurs dockera, który od podstaw pozwala przyjrzeć się jak działa to oprogramowanie oraz jak tworzyć środowiska przy pomocy Dockera i kontenerów.

MATERIAł SZKOLENIOWY

Ponad 100 stron niesiamowitego materiału szkoleniowego. Krzysztof stworzył materiał szkoleniowy, który obejmuje praktycznie cały zakres wiedzy z dockera. Na koniec rozwiązujesz egzamin z dockera, który uprawnia Cię do naszego certyfikatu.

DOSTęP DO SPOłECZNOśCI

Rektuterzy szukujący administratorów, mentorzy oraz kursanci. Gwaratujemy Ci dostęp do zamkniętej grupy na LinkedIn oraz do naszego kanału na discord. Tam pomagamy rozwiązywać Twoje problemy dotyczące naszego kursu lub samego dockera.

CIAGłY ROZWóJ

Po zakończeniu kursu oraz w czasie jego trwania możesz zadawac dowolne pytania. Gwarantujemy, że pomożemy Wam rozwiązać wasze codzienne problemy oraz pokażemy w zamkniętej grupie tysiące tricków oraz receptur, związanych z dockerem, które wynikaja z waszych potrzeb.


hardcorowy-docker hardcorowy-docker

Kurs dockera praktycznie od zera do eksperta

Uczysz się dockera od zupełnych podstaw. Możesz nawet nie wiedzieć, jak działa Linux, Windows, czy dowolny system operacyjny.

Instalacja dockera i pierwsze kroki

W tej części szkolenia dowiesz się, jak zainstalować dockera, czym w ogóle jest i dlaczego warto go używać.

Stwórz swoją pierwszą farmę maszyn

Stworzysz od zera całe środowiska developerskie. Nauczysz się jak nimi zarzadzać oraz w jaki sposób powstają.

Obrazy, kontenery i sieci

Z tej części dowiesz się, jak zarządzać obrazami, kontenerami oraz całymi sieciami opartymi o Dockera. Nauczysz się także tworzyć farmy serwerów oraz środowiska programistyczne, testowe i produkcyjne.

Stworzenie labolatorium do testów penetracyjnych

Ostatnia część kursu to stworzenie kompletnego laboratorium do przeprowadzania testów penetracyjnych. Dowiesz się, jak postawić całe laboratorium, jak ustanowić komunikację sieciową oraz rozwiążesz kilka problemów.

Poszerz swoje kompetencje z zakresu Dockera

Kiedy tylko będziesz gotowy, przystąpisz do egzaminu z naszego kursu, a po zdaniu egzaminu dostaniesz certyfikat ukończenia.ZAMÓW POJEDYNCZY PAKIET W WERSJI PODSTAWOWEJ
ZAMÓW SZKOLENIE STACJONARNE DLA TWOJEGO ZESPOŁU (10 OSÓB)

Opinie uczestników kursu

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

POROZMAWIAJMY O USŁUGACH, JAKICH POTRZEBUJESZ DLA SWOJEGO BIZNESU

Z chęcia pomożemy Ci wzrastać w wybranym przez Ciebie biznesie.