ZOSTAŃ AUTOREM

Daj się poznać rekruterom oraz znajdź wymarzoną pracę w IT w parę dni. Zostań naszym autorem.

Obecnie juniorom jest bardzo ciężko znaleźć pracę i dać się poznać rekruterom. Możecie dzięki nam zwiększyć swoje szanse na zostanie programistami lub zmienić istniejącą pracę na coś, co bardziej Wam odpowiada.

Zastanówcie się, czy chcecie pozostawiać waszą karierę w branży przypadkowi, a może się uda? A może chcecie pokazać, że jednak coś potraficie? Chcecie dać się poznać? Nie przejdziemy za was procesu rekrutacji, ale możemy Wam pomóc zdobyć wymarzoną pracę. Z założenia promujemy tych, którym się cokolwiek chce. Jak to zrobić? Wyślij artykuł o problemie, jaki udało Ci się rozwiązać, swoje cv oraz bio (wraz z linkami do githuba oraz linkedin) oraz zdjęcie, wyślij swój materiał na adres kontakt@silencedevs.com i zdobądź pracę marzeń.

NAPISZ ARTYKUŁ

Napisz dowolny artykuł o problemie, który zajął Ci dużo czasu i spowodował, że uznałeś lub uznałaś, że IT to nie tylko dobre chwile oraz owocowe czwartki. Dołącz do niego bio i zdjęcie. A my zajmiemy się resztą.

ZDOBĄDŹ PRACĘ W IT

Po publikacji artykułu zaczynamy jego promocję. Dodatkowo wysyłamy Twoje CV do zaprzyjaźnionych firm oraz kontraktorni wraz z poleceniem. Dzięki temu szukanie pracy jest prostsze.

ODBIERZ NAGRODY

Jesteśmy partnerami wielu wydarzeń oraz wielu konferencji. Firmy, które z nami współpracują, także mają wiele bonusów specjalnie dla Ciebie. W przypadku zatrudnienia dostaniecie też prezenty od nas.


usługi w chmurze

Posiadasz firmę IT albo kontraktornię? Zapraszamy do współpracy. Nasz blog dociera codziennie do tysięcy specjalistów IT oraz potencjalnych klientów. Możemy rozpocząć współpracę już dzisiaj.

Każda firma cierpi na drenaż specjalistów, ale można mu zaradzić. Można pokazać swoim klientom oraz kandydatom do pracy, czym się zajmujecie i co tak naprawdę robicie. Wystarczy, że umieścicie wpis sponsorowany u nas na blogu w promocyjnej cenie 1500 złotych netto.

Dotrzyj do nowych klientów oraz specjalistów z branży IT i pokaż się w sieci. Nasz blog to idealne miejsce. Przypominamy, że jesteśmy tylko resellerem i nasi partnerzy, którzy u nas zostawiają pieniądze, mają szybszy dostęp do nowych projektów oraz specjalistów. Wystarczy, że wyślecie artykuł techniczny wraz z imieniem i nazwiskiem autora na mail poniżej i rozpoczniemy współpracę.

WYŚLIJ ARTYKUŁ

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI

Wszystkie usługi, jakie oferujemy

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

POROZMAWIAJMY O USŁUGACH, JAKICH POTRZEBUJESZ DLA SWOJEGO BIZNESU

Z chęcia pomożemy Ci wzrastać w wybranym przez Ciebie biznesie.