WSPARCIE IT

Szukasz wsparcia IT? Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Podejmując współpracę z SilenceOntheWire możesz liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług. Stale monitorujemy rynek i dostosowujemy się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Mamy przyjemność pracować z największymi i najlepszymi firmami w Polsce i na świecie. Nasi klienci szczególnie cenią nasz profesjonalizm, szybkość działania i elastyczność.

OUTSOURCING EKSPERTÓW IT

Outsourcing ekspertów IT specjalistów? Znajdziemy najlepszych ekspertów i zadbamy o efektywność wykonywanych zadań.

TEAM LEASING

Potrzebujesz całego zespołu dla naszych klientów i tworzy wydajne kosztowo konfiguracje.

MONITORING I UTRZYMANIE

Po wdrożeniu nowego oprogramowania warto skorzystać z naszych usług wdrażaniu takich rozwiązań, które pozwolą na długotrwałe i pozbawione problemów ich utrzymywanie.


usługi w chmurze

W SilenceOntheWire codziennie zarządzamy zarówno środowiskami chmurowymi, jak i lokalnymi infrastrukturami, w tym takimi procesami jak: migracja projektów do środowiska chmurowego, zautomatyzowane wdrażanie oraz tworzenie stabilnych i bezpiecznych środowisk aplikacyjnych, głównie na platformie AWS. Nasi eksperci dostarczą Ci dedykowane rozwiązania – mamy doświadczenie w świadczeniu wszelkich usług, które zwiększają produktywność i rozwój firmy.

Po wdrożeniu nowego oprogramowania warto skorzystać z naszych usług opieki powdrożeniowej i monitorowania, aby mieć pewność, że aplikacja cały czas będzie działała bez zarzutu. Dzięki naszej szerokiej wiedzy z zakresu utrzymania, rozwoju oprogramowania i monitoringu możemy zapewnić kompleksowe wsparcie Twojej infrastruktury. Kluczem jest użycie wysokiej jakości narzędzi, takich jak Zabbix, czy ELK Stack (ElasticSearch, Kibana) oraz odpowiednie zorganizowanie zespołu wsparcia, tak aby jego członkowie mogli szybko reagować i naprawić błędy.

Ciągła integracja (CI) i wdrażanie (CD) umożliwiają dostarczanie nowej wersji produktu lub szybkie wdrażanie nowych funkcji dla danej aplikacji. Proces CI to zestaw praktyk, których celem jest identyfikacja błędów i problemów w rozwoju aplikacji oraz ich szybka naprawa. Ułatwia to wdrażanie zmian w kodzie krok po kroku i ich testowanie. CI zapewnia automatyczny sposób tworzenia, pakowania i częstego testowania aplikacji. W efekcie upraszcza cały proces, poprawia ostateczną jakość projektu i zmniejsza nakład pracy.

ZAMÓW USŁUGĘ

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI

Wszystkie usługi, jakie oferujemy

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

POROZMAWIAJMY O USŁUGACH, JAKICH POTRZEBUJESZ DLA SWOJEGO BIZNESU

Z chęcia pomożemy Ci wzrastać w wybranym przez Ciebie biznesie.