CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Zmień swoje podejście do cyberbezpieczeństwa, wzmocnij je i wdróż proaktywną, skuteczną ochronę.

Cyberbezpieczeństwo jest podstawowym wymogiem biznesowym, zapewniającym bezpieczną podstawę do przekształcania przedsiębiorstwa i wspierania jego działalności.

Dzięki portfolio usług w zakresie cyberbezpieczeństwa Twój zespół zyskuje dostęp do sprawdzonych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, których wspiera specjalistyczna wiedza i doświadczenie. Nasze usługi, rozwiązania i modele dostarczania, w tym nasza globalna sieć Security Operations Centers, zapewniają lepszą widoczność i szybkie wykrywanie zagrożeń w Twoim przedsiębiorstwie. Korzystając z naszych kompleksowych usług, możemy przyspieszyć rozwój Twojego cyberbezpieczeństwa na każdym etapie Twojej transformacji cybernetycznej — niezależnie od poziomu dojrzałości cyberbezpieczeństwa Twojego zespołu. Oferujemy cyberbezpieczeństwo dostosowane do indywidualnych kontekstów biznesowych i działamy jako partner w Twojej podróży do cybertransformacji.

SYMULACJA CYBERATAKÓW

Pomimo inwestycji w kontrole bezpieczeństwa cybernetycznego , współczesne przedsiębiorstwo wciąż jest naruszane. Symulacja ataków w świecie rzeczywistym w celu przetestowania pracowników, procesów, technologii i zgodności może pomóc w zrozumieniu narażenia na zagrożenia bezpieczeństwa.

KONSULTING W CYBERBEZPIECZEŃSTWIE

Im więcej wiesz o swoich lukach w zabezpieczeniach i kontrolach bezpieczeństwa, tym bardziej możesz wzmocnić swoją organizację skutecznymi procedurami zarządzania, ryzyka i zgodności (GRC).

KLASYFIKACJA DANYCH, PRYWATNOŚĆ I OCHRONA

Ponieważ dane rozprzestrzeniają się w całym przedsiębiorstwie cyfrowym, dane poufne i osobiste są zagrożone przez coraz inteligentniejszych cyberprzestępców, państwa i konkurencję. SilenceOntheWire pomaga klientom dostosować się do nowych przepisów, w tym Ogólnego Rozporządzenia UE o Ochronie Danych, oraz chronić się przed stratami finansowymi i utratą reputacji wynikającymi z utraty lub wycieku danych.


usługi w chmurze

Zobacz, w jaki sposób osoby atakujące mogą wykorzystać Twoje luki w zabezpieczeniach — i dowiedz się, jak je powstrzymać — dzięki naszym usługom testów penetracyjnych.

W bezpieczeństwie, tak jak w życiu, najtrudniejsze do zidentyfikowania są twoje własne słabości. Na szczęście nie mamy problemu z dokładnym udokumentowaniem wszystkich Twoich wad. W rzeczywistości to rodzaj naszej pracy. I to dobrze: znajomość swoich luk w zabezpieczeniach — i sposobów, w jakie atakujący mogą je wykorzystać — jest jednym z najlepszych spostrzeżeń, jakie możesz uzyskać, ulepszając swój program bezpieczeństwa.

Mając to na uwadze, zespół SilenceOntheWire przeprowadzi symulację rzeczywistego ataku na sieci, aplikacje, urządzenia i/lub osoby, aby zademonstrować poziom bezpieczeństwa kluczowych systemów i infrastruktury oraz pokazać, co trzeba będzie zrobić, aby go wzmocnić. Podobnie jak twoi rodzice, nie podkreślamy twoich wad, ponieważ ci to przeszkadza — robimy to, ponieważ nam na tym zależy.

ZAMÓW USŁUGĘ

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI

Wszystkie usługi, jakie oferujemy

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

POROZMAWIAJMY O USŁUGACH, JAKICH POTRZEBUJESZ DLA SWOJEGO BIZNESU

Z chęcia pomożemy Ci wzrastać w wybranym przez Ciebie biznesie.