ANALITYKA DANYCH ZA POMOCĄ EXCELA

Szukasz analizy danych? Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dashboardów oraz raportowaniu KPI z obszaru Supply Chain, więc chętnie podejmą się analiz z zakresu łańcucha dostaw, procesu S&OP, sprzedaży, zakupów, stanów magazynowych, produkcji.

Z taką samą pasją i zaangażowaniem podchodzimy do mniejszych zleceń takich jak rozwiązywanie doraźnych problemów, czy pomoc w pisaniu formuł.

KONKRETNE RAPORTY

Jednym z naszych najmocniejszych punktów są szkolenia, dedykowane pod konkretnego Klienta i (jeśli wyrażona zostanie taka wola) opracowywane w oparciu o przesłanego przez niego dane. Taka formuła doskonale się sprawdza i przynosi efekty w postaci uproszczenia i skrócenia procesów analitycznego w firmie.

POMOC W OPRACOWYWANIU BADAŃ

Pracownikom naukowym oraz studentom oferujemy pomoc w opracowaniu wyników badań, ankiet, danych liczbowych do prac licencjackich, magisterskich, badań naukowych.


usługi w chmurze

Potrzebujesz pomocy zakresie MS Excel? Chcesz usprawnić proces raportowania i skrócić czas przygotowania analiz, a może zależy Ci na automatyzacji procesów za pomocą VBA?

W SilenceOntheWire oferujemy w pełni profesjonalne i oparte na indywidualnym podejściu usługi doradztwa i wykonawstwa w obszarze MS Excel.

Nie ważne, czy Klient potrzebuje wsparcia z już istniejącym raportem, czy chciałby zlecić przygotowanie narzędzia informatycznego lub analizy i wizualizacji danych – u nas znajdzie rozwiązanie, którego szuka.

ZAMÓW USŁUGĘ

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI

Wszystkie usługi, jakie oferujemy

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

POROZMAWIAJMY O USŁUGACH, JAKICH POTRZEBUJESZ DLA SWOJEGO BIZNESU

Z chęcia pomożemy Ci wzrastać w wybranym przez Ciebie biznesie.