ZOSTAŃ CZŁONKIEM NASZEGO ZESPOŁU

Dołącz do nas i razem z nami realizuj naszą wizję

Oprogramowanie powinno być wolne i darmowe, ale na darmowym oprogramowaniu da się zarobić. Dołącz do nas i zostań programistą rozwiazań open source.

Aktualnie do współpracy poszukuje człowieka chcącego się uczyć lub umiejącego Scalę oraz lubiącego wyzwania. Każdego dnia będziesz tworzyc oraz budowac mikrousługi w chmurze, pracujące jako cloud native lub nody dla największych chmur na świecie. Niestety jesteśmy firmą, która nie płaci za dupogodziny. Udostępniamy rozwiązania w chmurze i dzielimy się zyskami w modelu 50/50. I nie zmusimy Cię do tego, żebyś spędził 4 godziny dziennie, napisał cos dla nas i potem tylko liczył pieniądze.

Czego wymagamy? Chcemy żebys kierował rozwojem powierzonego Ci mikroserwisu w Scali, Akka, Lagoom lub Play Framework, w oparciu o PostgreSQL i Cassandrę. Podczas naszej współpracy dostaniesz wszystko czego potrzebujesz na tacy. Chcesz rozwijac razem z nami nasz biznes? To po prostu skontaktuj się z nami.

  • LOKALIZACJA: WROCłAW / ZDALNIE
  • WYMAGANIA: POCZąTKUJąCY, śREDNIO ZAAWANSOWANY, EKSPERT
APLIKUJ

Nasza kultura pracy

Nasza Kultura Pracy

W SilenceOntheWire wierzymy, że nasza kultura jest istotną częścią naszej tożsamości. Jako organizacja otwarta nasza kultura definiuje nas i wpływa na to, jak wchodzimy w interakcje ze światem. Znajduje to odzwierciedlenie w naszych produktach i usługach, ale także w sposobie, w jaki żyjemy, pracujemy i bawimy się.

Jesteśmy otwarci na zmiany, zarówno wczoraj, jak i dzisiaj, jak i jutro. Zespół SilenceOntheWire idzie naprzód w zmieniającym się świecie dzięki technologii open source.

Otwarta Kultura Otwiera Umysły

Wierzymy, że otwarta kultura uwalnia potencjał naszego świata. Zarówno nasi ludzie, jak i procesy oraz narzędzia doskonale definiują naszą kulturę i są podstawowymi składnikami naszego procesu. Stosujemy zasady projektów open source w codziennej pracy w całej naszej organizacji, aby zmaksymalizować elastyczność, przejrzystość i szybkość.

Nasi pracownicy swobodnie wymieniają różne punkty widzenia, wnoszą pomysły i wspólnie rozwiązują problemy. Doceniamy ich różnorodność oraz inkluzję. Nasze zamiłowanie do współpracy, odpowiedzialności, poczucia wspólnoty i pewnej dozy autonomii łączą się, tworząc potężną siłę, która wspiera innowacje i sprawia, że SilenceOntheWire jest doskonałym miejscem pracy.

Otwarty kod
Myślisz, że chciałbyś z nami współpracować?

DOWIEDZ SIĘ, JAK TO JEST PRACOWAĆ Z LUDŹMI, KTÓRZY KAŻDEGO DNIA ZMIENIAJĄ ŚWIAT

Wierzymy, że nasza otwarta kultura pielęgnuje współpracę i umożliwia ludziom wcielanie w życie ich najlepszych pomysłów i najlepszych cech.

Nasza kultura pracy

Co trzeba zrobić, aby z nami pracować?

Pochodzimy z całego świata i zrobiliśmy wiele różnych rzeczy, więc podchodzimy do problemów na różne sposoby. Ale te wartości są wspólne:

  • Swoboda wnoszenia wkładu, bez względu na stanowisko
  • Odwaga do wyrażania swoich myśli i opinii
  • Zaangażowanie w to, co robimy
  • Odpowiedzialność wobec klientów, społeczności i siebie nawzajem

Dzięki temu to, co dostajecie jako finalny produkt, jest zawsze niesamowite. Jeśteśmy ludźmi, którzy wierza w siłę społeczności. Razem robimy bardzo dobre rzeczy.